24. Vitamín C a všetko, čo o ňom potrebujete vedieť
07:51

24. Vitamín C a všetko, čo o ňom potrebujete vedieť

04.10.2018
O vitamíne C ste toho už rozhodne veľa počuli. Vedeli ste však to, aké sú príznaky jeho nedostatku či to, že prítomný pri syntéze karnitínu, dopamínu a kolagénu? V dnešnej časti Fitness Academy vám okrem toho povieme aj to, aké sú jeho hlavné úlohy a najlepšie zdroje. Aj na tieto otázky vám odpovie kulturista Ján Král. Viac o vitamíne C sa dozviete tu: → http://bit.ly/2Ne6ms1 ←

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.