82. Čo všetko by ste mali vedieť o kolagéne
06:10

82. Čo všetko by ste mali vedieť o kolagéne

30.04.2021
O obľúbenosti kolagénových doplnkov 💊 nemôže byť v poslednej dobe pochýb 😋. Viete ale vôbec, čo to vlastne kolagén je, aké sú jeho druhy a na čo sa zamerať, keď chcete podporiť maximálnu produkciu kolagénu v tele 🤷? Na to všetko vám v dnešnej reportáži odpovieme a určite sa dozviete aj niečo navyše 💪. Ako ste na tom s kolagénom vy? Suplementujete 💊, alebo si vystačíte s jeho príjmom pomocou stravy 🥛🥩?

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.