Simona Bubánová a Ján Kuric - valentínsky špeciál

17.02.2020
Simona Bubánová je šéfkou reklamnej agentúry Creative Department a akademická maliarka. Janko Kuric je obľúbený slovenský spevák a líder skupiny Vidiek. Nevedia, koľko rokov sú manželia. Janko nepozná dátum Simoniných narodenín. A napriek tomu sú jedným z najstabilnejších párov showbiznisu. A najmilších a najvtipnejších :)

Podcast Sit Down s Veronikou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK