Denník N ide za vami - Monika Tódová
52:12

Denník N ide za vami - Monika Tódová

26.10.2020
V spolupráci s Denníkom N sme v septembri odštartovali turné po Slovensku. Začali sme v Rožňave, kde hostkou bola investigatívna novinárka Monika Tódová. Medzi jej najvýznamnejšie články patrí reportáž o zapojení Ministerstva vnútra Slovenskej republiky pod vedením Róberta Kaliňáka do únosu bývalého vietnamského politika a manažéra Trịnha Xuâna Thanha z politického azylu v Nemecku späť do Vietnamu. V Denníku N veľmi podrobne pokrýva tému "Kočner" a rôzne korupčné kauzy. 

Podcast Sit Down s Veronikou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.