Katarína Višňovská

20.07.2020
Čo pre človeka znamená vzdať sa vlastnej kariéry v prospech partnera? Katka Višňovská úspešne pôsobila v marketingu, keď sa stala partnerkou hokejistu Ľuba Višňovského. Zanechala svoju prácu, presťahovala sa do Ameriky a stala sa manželkou a matkou. Dnes je celá rodina naspäť na Slovensku a Katka sa okrem rodiny aktívne venuje parkuru.

Podcast Sit Down s Veronikou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK