Simona Salátová
20:54

Simona Salátová

16.03.2020
Simona Salátová je extrémne talentovaná standup komička, ktorá svoju kariéru odštartovala v Žiline s vlastným standupom s názvom Že ťa huba nebolí. Dnes je táto skvelá mama súčasťou formácie Silné reči. Hosťuje v zahraničí, podieľa sa na tvorbe scenárov, píše blog, ale aj rozprávky.

Podcast Sit Down s Veronikou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.