Bekim
20:59

Bekim

03.02.2020
Raper, standup komik, moderátor, zabávač. Na bikrosových pretekoch v roku 2005 spadol tak, že mu hrozilo ochrnutie od krku dole. Podstúpil niekoľko operácií, po ktorých mu lekári hovorili, že na nohy sa už nikdy nepostaví. To by ale nebol Bekim, aby nepoprel zákony medicíny a fyziky a na nohy sa po čase skutočne dokázal postaviť. Patrí medzi najvtipnejších a najpozitívnejších vozíčkárov, prednáša a motivuje aj ostatných.

Podcast Sit Down s Veronikou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.