55# - Kdeže je už mladá sila, keď vláda programovo vyhlásila, že je jar - a že Ježiš Matovič Superstar!
01:08:46
Podcast: Silný výber

55# - Kdeže je už mladá sila, keď vláda programovo vyhlásila, že je jar - a že Ježiš Matovič Superstar!

26.04.2020
#55 Silný výber – PRVÝ REKONVALESCENČNÝ! Vláda naďalej bojuje nielen s hnusobou, ale aj s mudrosráčmi  a v parlamente sa búrlivo diskutuje o novom PVV, až to prská na sociálne siete. Prieskumy ukazujú to, čo sme si aj všetci mysleli a NAKA sa zalieča novým pánom vo vedení štátu. Borisova rodinka si betónujte zákopy a kontrarevolucionári v Thajsku rozjímajú o živote...      Slávo, zvaný jednoruký, aj napriek komplikáciám smelo vysadol na podcastového koňa, a tak vám môžeme priniesť po krátkej prestávke opäť klasický formát. Znova sa pozrieme na prsty a klávesnice ešte stále novej vlády a ako sa politikárči pod prikrývkou pandémie. Svet sa síce stále točí v šialenom víre, ale my sa radšej pozrieme, kam až majú v úmysle doletieť nové vesmírne preteky a dáme vám zopár tipov na kultúru z východu.       Pripíjame: 150 rokov od narodenia V.I.Lenina, 70 rokov od narodenia Karola Duchoňa, 35 rokov od plenárky UV ZSSR 23.4. 1985.   Hudba v podcaste: DoctorfunK - Back In Black, Polemic - S úsmevom (tribute Karol Duchoň)

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.