Silný výber Špeciál – crossover s podcastom Dobré ráno!
01:01:50
Podcast: Silný výber

Silný výber Špeciál – crossover s podcastom Dobré ráno!

06.03.2020
SILNÝ VÝBER ULTRAMEGAŠPECIÁL! Poznáte ten pocit, keď môžete svoju džunku priraziť k zaoceánskemu parníku a vyliezť na palubu a vidieť skutočnú loď, s kaviárom a šampanským. Tak to nám dovolili páni s veľkým „P“ (tieto vtipy oni radi nemajú – ale my áno:-). Skrátka sme boli s Marťom, naším prvotným demiurgom aj fyzicky, v najväčšom slovenskom podcaste – v Dobrom ráne. Oni majú tú prvú časť – keď sme boli my u nich – a správali sa pôsôbne. My máme tú druhú – keď sme ich zobrali na našu džunku – kde sa spustil klasický Silný výber punk. Užite si to. Až do úplného zákazu. Ak prichádzate z Dobrého rána, pokračovanie rozhovoru nájdete v čase 30:15.   hudba v podcaste: Miro Žbirka, Marián Kochanský - Každý deň budú vraj vianoce; The Fugees - Ready or not

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.