57# – Otvárajte Ikeu, obchod plný príbehov, kde vždy trpí chlapec, chalan, muž. Nech ma slabosť preklína, čo že je to za skriňa.
01:10:09
Podcast: Silný výber

57# – Otvárajte Ikeu, obchod plný príbehov, kde vždy trpí chlapec, chalan, muž. Nech ma slabosť preklína, čo že je to za skriňa.

10.05.2020
#57 Silný výber – PRVÝ UVOĽNENÝ! Otvárame! Ale len tak trošku, ale o trošku viac ako by asi chcel Maty, lebo ešte niekto by mohol náhodou zazrieť ako to v skutočnosti u nich doma vyzerá. Na Slovensku vládnu obmedzenia, ale na štátnych postoch je premávka ako pri dopravnej špičke, zase veď ako vždy po voľbách, len dajme pozor aby sme nehavarovali už aj tak s vykradnutým štátnym autom. Aj keď je pandémia, tak vieme kto vyhral súboj o tresku a že si tu nebudeme len tak špiniť pomníky totalitných zločincov.      Eliška, Slavo aj Marťo, všetci vo svojom vlastnom exile s úžasom pozorujeme čo sa doma a vo svete deje, akurát nevieme či si k tomu otvoriť pukance či fľašu vína alebo ešte niečo tvrdšie. Snažíme sa ale je čoraz ťažšie hľadať témy, ktoré nie sú o korone, ale vďakabohu sa našim politikom vždy niečo podarí vymyslieť a my im vždy vieme vynadať za hocičo. Keď bude dobrí a poslušne počúvať tak bude aj recept na sladké šialenstvo.            Pripomíname si a pripíjame: Pri príležitosti narodením našich redakčných kolegov Romany Olexovej a Gabriela Ščerbáka. Na 75. výročie ukončenia 2. svetovej vojny. Na 70. výročie vyhlásenia Schumannovej deklarácie a pri pietnej spomienke na zosnulého Floriana Schneidera zo skupiny Kraftwerk.     Endorse: Online festival na podporu umelcov PLODY DOBY https://plodydoby.sk/   Hudba v podcaste: Thomas Fronix - Otvárajte Kásino (2015 Rework), Star Wars Theme - Disco version

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.