Silný výber Špeciál – crossover s podcastom Pravidelná dávka
01:12:58
Podcast: Silný výber

Silný výber Špeciál – crossover s podcastom Pravidelná dávka

05.08.2019
Trialóg Marťa a Slava s Jakubom Betinským o konzervativizme, liberalizme  - a samozrejme taoizme   Silný výber Špeciál – Crossover s podcastom Pravidelná dávka – PRVÝ FILOZOFICKÝ ŠPECIÁL! Takže: neprejde na Slovensku deň, aby si niekto nenadával do konzervatívcov , resp. liberálov: extrémnych, krajných, tmárskych, spiatočníckych, slniečkárskych, pomýlených - veď to poznáte... Keďže máme radi filozofický podcast Pravidelná dávka, dali sme dokopy „crossover“ - takpovediac Silnú dávku pravidelného výberu:-) , kde sme priložili svoje želiezka do ohňa, a ako to už býva v prípade Silného výberu, prevažne nevážne:-)... Ale vážne: ak vás inšpirujeme aspoň k tomu, že pocítite potrebu pozrieť sa na svet očami toho druhého, či dokonca tretieho, tábora - misia splnená!   Nuž, náš prvý crossoverík... Užili sme si ho, hoci sme sa zišli vo virturealite z troch rôznych štátov, až tak, že Slavo zabudol piť, Marťo strážiť čas a Jakub, že chcel dať pár slov aj o našej spoločnej „takmer filozofickej“ záľube: whisky. Tak snáď nabudúce... Prajeme pekné počúvanie (linky na spomínané články a iné zdroje nájdete na našej facebookovej stránke  Silný výber). Až do úplného zákazu, samozrejme...   Hudba v podcaste: Caravan Palace – Lone Digger, Ais Ezhel & Aga B & Funk'd Up & Dj Suppa  –  SBAG a Vidiek  – Vianoce 97

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.