#63 – Celý národ silno vzlyká, sme maturantská banánrepublika – no a za to bude Igi ešte pykať
01:13:56
Podcast: Silný výber

#63 – Celý národ silno vzlyká, sme maturantská banánrepublika – no a za to bude Igi ešte pykať

28.06.2020
#63 Silný výber – PRVÝ NAJVYSOKOŠKOLSKEJŠÍ  DIEL! Banánovou republikou otriasajú ďalšie Titulogates, a Igor, ktorý bol počas ľúteho kynoženia hnusoby na obrazovke asi tak často, že ste uverili, že je šiesty mobilný operátor, resp. že má neobmedzené minúty, tento raz ani nehlesne. A tak musíme vydať po krátkej pauze hlások my - a hneď z ostra: my sme vám to hovorili. No ale nevadí, slunce-seno-jahody, národ ide dovolenkovať, a pri jeho historickej pamäti si počas septembrového rentrée na tieto škandály Igyho najsamježišbohovejšej koalície spomenie len Robert Fico, a aj to len preto, že mu práve dôjde koňak, čo mu privodí trudné myšlienky.    Skalica, Skalica… Aby ste sa všetci neto… Ako keby Kocurany ani na mape neboli… Takže vám musíme zjaviť dobre skrývané tajomstvo… Nié, nie je to dátum narodenia nášho starostu, to vie predsa celé Slovensko, že starosta Kocurian náš primámotor, ako ho tu všetci voláme, Vojto Čičmanec, oslavuje narodky 14.8… Ó veru nie… To tajomstvo je, že popri Harvarde, Cambridge a Oxforde v celosvetových rebriňákoch nasleduje nie Skalica Da Larry King, ale Kocurany… Náš Академгородок... A my vám v tomto dieli vysvetlíme celý uplynulý školský týždeň (ktorý na obyčajných VŠ trvá niekedy aj tri semestre…). Silný výber. Centrifúga excelentnosti!   Pripomíname si a pripíjame: v pietnej spomienke na Miladu Horákovu, obeť komunistického režimu v povojnovom Československu. Ďalej gratulujeme k narodeninám: našej jedinej a jedinečnej Eliške, Lucke Kucianovej, Mirovi Adamišovi, Jakubovi Betinskému - k hattricku, Mariánovi Hossovi k vstupu do Siene slávy NHL a Liverpoolu k zisku titulu v Premier League! YNWA!   Endorse : pripravovaná kniha Maxim. Chlapec, ktorý prežil.   https://dennikn.sk/1944715/nie-je-to-ako-vo-filme-ze-sa-pacient-preberie-postavi-sa-a-hned-rozprava-vravi-matka-chlapca-ktory-sa-prebral-z-komy/   Hudba v podcaste:  Rangers – Inženýrská,  Максим Леонидов – Мон амур (Mon amour) 

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.