56# – Keď miluješ republiku, nesvätíš 1. máj v jednom šíku, doma si manifestáciu daj - Igora pekne poslúchaj!
01:09:47
Podcast: Silný výber

56# – Keď miluješ republiku, nesvätíš 1. máj v jednom šíku, doma si manifestáciu daj - Igora pekne poslúchaj!

03.05.2020
#56 Silný výber – PRVÝ 1.MÁJOVÝ DIEL! Za burácania pracovitého ľudu vo svojich obývačkách sa na prospekte internetových monitorov promenádujú pohlavári Slovenskej obyčajno-ľudovo-demokratickej republiky. Jedni v pevnom objatí, iní spútaní vo svojich ponorkách, alebo hrdo kráčajúci s nožom pod krkom. Za nimi kráča húf odborníkov v narýchlo ušitých šerpách, pevným krokom vpred, v ústrety svetlej budúcnosti, kde dobre bude...   Slavo a Marťo s úžasom sledujú sociálne siete, kde sa hrajú slovenskí politici ako malé deti na pieskovisku, bijú sa vedierkami a kradnú si lopatičky. PVV si koalícia odhlasovala s historicky najsilnejším mandátom, ale zdanlivý moloch je len siluetou hašterivých trpaslíkov. Svet sa točí tvrdohlavo ďalej a ľudské vášne si aj tak robia, čo chcú.         Pripomíname si a pripíjame: 16 rokov od vstupu do EÚ, 1. máj – sviatok práce, v pietnej spomienke na Petra Pišťáneka, arch. Vladimír Dedeček, pri príležitosti výročia vraždy Roberta Remiáša a tiež na novonarodené dieťa Borisa Johnsona.   Endorse - https://www.facebook.com/zahranicnapolitikasanastyka/photos/a.1589122421173955/2855467371206114/?type=3   Hudba zvuky v podcaste: SEMATAM – Ja a ty feat Sára & King Ivan, Michal David – Poupata, R. Fico - Nech žije 1. máj (https://www.youtube.com/watch?v=xz6HYfogtMs&t=1s), Josef Hančl - Mužne vpred (https://www.youtube.com/watch?v=TwxIyUCiatM&t=10s), Retro prvomájový sprievod v Šuranoch 2019 (https://www.youtube.com/watch?v=Od-XpcK40Mc&t=19s)  

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.