Silné Reči podcasty - Kulturcast Dana Čistého ep. 2 Pop Music
02:25:22

Silné Reči podcasty - Kulturcast Dana Čistého ep. 2 Pop Music

17.09.2020

Kulturcast Dana Čistého je podcast o kultúre, ktorý sa venuje hudbe, filmom, knihám a čomukoľvek čo sa premelie vo svete kultúry. Čakajte diely s rôznorodou tématikou a hostí zo všetkých kultúrnych oblastí.

Epizóda 2. Pop Music - je Pop Music iba bezduchý produkt pre masy, alebo skutočné umenie? Aké sú Vaše guilty pleasure? Rozoberieme kopu hviezd Pop Music z histórie aj súčasnosti a na konci nám každý z hostí odporučí tri obľúbené albumy (nielen z Pop Music.) Hostia: Tomáš Sloboda, Joe Trendy, Vladimír Mikuláš, Dano Čistý.

Podcast Silné Reči podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.