Jano&Jano #21: Keby som nič nemusel
48:14

Jano&Jano #21: Keby som nič nemusel

14.03.2021

Je ráno, ty sa zobudíš do nového dňa, otvoríš oči a vieš, že dnes nič nemusíš. Ani zajtra, ani pozajtra. Nikdy. Ako by vyzeral život, so zabezpečenými základnými finančnými potrebami bez pohnutia prsta?
V podcaste sa okrem tejto utópie Janovia rozprávajú aj o knihe Yuaha Noaha Harariho 21 lekcií pre 21. storočie.

Podcast Silné Reči podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.