Jano&Jano #29: Humor
49:38

Jano&Jano #29: Humor

31.05.2021

V #29 epizóde sme sa rozprávali o humore a smiechu. Prečo je humor súčasťou človeka od kedy rozprávame? Ako znie najstarší vtip? Ako sa Jano pripravuje na standup, keď mu vôbec nie je do smiechu? Bavili sme tiež o knihe Umberta Eca: Meno ruže, ktorá je aj o zakazovaní smiechu. A tiež sme sa zasmiali na tomto videu: https://youtu.be/lYnhckZcllU

Podcast Silné Reči podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.