Ep. 7: Ako sa dá pri análnom sexe otehotnieť?

28.07.2020

V siedmej epizóde Sexuálnej výchovy sme sa o análnom sexe porozprávali s naším obľúbeným gayom Denisom (@denis_kendy), ktorý nám poskytol insighty zo sveta homosexuálov. Okrem toho sa pozrieme na to, koľko z vás anál už vyskúšalo, ako sa naň pripraviť, ale pobavíme sa aj o prste v zadku a rimjobe. 

Tešiť sa môžete aj na video, ktoré nájdete už čoskoro na Youtube kanáli: Sexuálna výchova.

Followujte nás na IG: @sexualnavychova

Sound: 

FB: Jarko Pesek IG: @yahrmill

Artwork by @mashisko

Podcast Sexuálna výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK