Ep. 9: Môžu sa ženy naučiť dosiahnuťť orgazmus a muži predstierať ejakuláciu?
41:31

Ep. 9: Môžu sa ženy naučiť dosiahnuťť orgazmus a muži predstierať ejakuláciu?

25.08.2020

V deviatej epizóde Sexuálnej výchovy pokračujeme s nevyčerpateľnou témou orgazmu. Tentokrát sme sa vás v anketách na našom IG: @sexualnavychova pýtali, či a ako vplýva hlasitosť partnera na vaše vyvrcholenie. Porozprávali sme sa aj o tom, prečo "fejkujete"/"fejkujeme" orgazmus a ako vedia muži nafingovať ejakuláciu. Venovali sme sa však aj anorgazmii, vaginizme, erektilnej dysfunkcii, aj technike koitálneho zosúladenia. A na záver sme si posvietili na tipy a triky, ako dosiahnuť alebo zlepšiť svoj orgazmus, pretože tréning skutočne robí majstra orgazmov.

Followujte nás na IG: @sexualnavychova

Sound:

FB: Jarko Pesek IG: @yahrmill 

Artwork by @mashisko

Podcast Sexuálna výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.