#Angličtina: Sports and Games
13:57
Podcast: Schooltag

#Angličtina: Sports and Games

16.09.2021
"Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa." Hnusný citát používaný v škole, niekedy v práci, a v zásade v každom prostredí a činnosti, vrátane športu a hier. Dnes sa pozrieme na druhy športov a niektoré skutočnosti, ktoré ste možno nevedeli. Odporučíme ti tiež, ktoré športy sú ideálne počas zimy a ktoré si rozhodne nemôžeš nechať ujsť počas letných mesiacov. Viac info: https://www.schooltag.sk/ https://www.instagram.com/schooltag.sk/

Podcast Schooltag je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.