#citatelskydennik: J.D. Salinger - Kto chytá v žite
11:17
Podcast: Schooltag

#citatelskydennik: J.D. Salinger - Kto chytá v žite

10.09.2019
Ak si niekedy pozrieš zoznam tých najdôležitejších kníh 20. storočia, vždy medzi nimi nájdeš Kto chytá v žite. Útla kniha je kultová pre tínedžrov aj dospelých a tak, ako bolo silná v minulosti, je vyhľadávaná aj dnešnou mládežou. A všetko umocňuje fakt, že jej autor J.D. Salinger napísal len pár zbierok a na väčšinu storočia sa jednoducho umlčal. Po úspešnej sérii podcastov Maturita s Hashtagom štartujeme ďalšiu pomôcku pre všetkých študentov - čitateľský denník, v ktorom si rozoberieme tie najdôležitejšie diela slovenskej aj svetovej literatúry. Viac info: https://hashtag.zoznam.sk/tag/maturita/ http://bit.ly/maturitahashtag https://www.soundtier.com/maturita-s-hashtagom

Podcast Schooltag je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.