Efektívny tréningový plán a chyby pri jeho nastavovaní - Dominik Hopjak | SOS Talkshow
01:10:15
Podcast: Sám od Seba

Efektívny tréningový plán a chyby pri jeho nastavovaní - Dominik Hopjak | SOS Talkshow

02.02.2020
To, že sa máme kvôli zdraviu veľa hýbať, je všeobecné známy fakt. Na to, že sa máme hýbať kvalitne, sa už ale často zabúda. Ako ale vyzerá ten kvalitný pohyb? Je to niečo, čo sa dá aspoň sčasti generalizovať, alebo musí mať každý človek svoj vlastný fitness plán? A potrebujeme vlastne fitness tréningy, resp. cvičenie v posilňovni k efektívnemu nastaveniu plánu na chudnutie, naberanie svalov alebo iný športový či nešportový cieľ? Na tieto otázky nám odpovedal skvelý osobný tréner, ale najmä zakladateľ fitness konceptu YA ATHLETICS, Dominik Hopjak. Pozrite si, s akými najčastejšími chybami sa u klientov stretáva, ako by mali vyzerať začiatky cvičenia u každého jedného človeka a tiež, ako si svoj plán nastaviť tak, aby vydržal dlhodobo. Ak by ste sa s Dominikom Hopjakom alebo iným odborníkom z oblasti zdravého životného štýlu chceli porozprávať u Vás vo firme, prednášky alebo workshopy na rôzne témy si môžete objednať na https://www.healthservices.sk

Podcast Sám od Seba je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.