Zdravá strava, diéty a rozumné chudnutie - Michal Páleník | SOS Talkshow
01:01:24
Podcast: Sám od Seba

Zdravá strava, diéty a rozumné chudnutie - Michal Páleník | SOS Talkshow

09.01.2020
Zdravá strava a diétovanie je, po politike, pravdepodobne tou najdiskutovanejšou a najpreberanejšou témou na internete. Ako sa ale vyznať v tom množstve (ne)odborných článkov a tipov od ešte väčšieho množstva (ne)odborníkov? Jednoducho. Tých funkčných stravovacích režimov je naozaj niekoľko a 100% pravdu nemá žiaden človek presadzujúci len jeden extrém. Všetky tieto funkčné režimy ale majú niekoľko znakov spoločných a podľa nich sa budete vedieť rozhodnúť, či je "diéta" postavená na rozumnom základe, alebo nie. Pozvanie do našej talkshow prijal televízny aj netelevízny výživový poradca, spolutvorca výživového softwareu Planeat, ale najmä spoluzakladateľ Slovenskej Spoločnosti pre Športovú Výživu a Slovenskej Asociácie pre Výživu a Prevenciu, Michal Páleník. Zaručujeme Vám, že ak aplikujete jeho rady do svojho denného života, všetky Vaše diétne a fitness ciele dosiahnete omnoho ľahšie. Ak by ste sa s Michalom Páleníkom alebo iným výživovým poradcom chceli porozprávať u Vás vo firme, prednášky alebo workshopy na rôzne témy si môžete objednať na https://www.healthservices.sk

Podcast Sám od Seba je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.