Spánok ako úplný základ úspechu - Karol Kováč | SOS Talkshow
01:04:17
Podcast: Sám od Seba

Spánok ako úplný základ úspechu - Karol Kováč | SOS Talkshow

28.12.2019
To, že je dostatočne dlhý a dobrý spánok potrebný, počúvame naozaj zo všetkých strán. Čo vás ale možno prekvapí, je zoznam vecí, ktoré dokáže nekvalitný spánok spôsobiť a tiež, ako ľahko sa dá jeho kvalita zlepšiť. Úplne jednoducho. Teda ak tomu človek venuje dostatok pozornosti :) Pozvanie do našej talkshow prijal psychológ, pedagóg, ale najmä zakladateľ Inštitútu stresu v Trnave, Karol Kováč. Vyskúšajte aplikovať tieto (štúdiami podložené) tipy do svojho bežného života a napíšte nám, či to skutočne funguje a či má zlepšená kvalita spánku naozaj tak výrazný vplyv aj na Vašu kvalitu života. Ak by ste sa s Karolom Kováčom chceli porozprávať u Vás vo firme, jeho prednášku alebo workshop si môžete objednať na https://www.healthservices.sk

Podcast Sám od Seba je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.