S batohom cez hory 14 – Sliezsky dom
08:57

S batohom cez hory 14 – Sliezsky dom

08.10.2021

Sliezsky dom je najvyššie položený horský hotel s komplexnou vybavenosťou na Slovensku. Nachádza sa vo Velickej doline, v nadmorskej výške 1670 m n. m. Sídli priamo pod Gerlachom, najvyšším štítom Slovenska. Práve vďaka tejto polohe je známym východiskovým bodom pre výstupy na Gerlachovský štít. Sliezsky dom poskytol strechu nad hlavou mnohých turistom, lyžiarom, horolezcom, či známym osobnostiam. V roku 1995 ho dokonca navštívil pápež Ján Pavol II.

Vypočujte si podcast s "Batohom cez hory" a nechajte sa vtiahnuť do rozprávania o krásnom hotely uloženom v prostredí našich veľhôr. A ak si chcete spoločne oddýchnuť v najvyššie položenom wellness, Sliezsky dom je to správne miesto.

Tento podcast sme vytvorili pre všetkých milovníkov Tatier, a najmä pre sledovateľov facebookovej stránky TATRY (https://www.facebook.com/VysokeTatryHighTatras). Na obsahu spolupracovala Petra Tvrdá, zvuk zabezpečil Jaro Kizek a od mikrofónu vás chatami sprevádza Vladko Suchanič. Aj cez naše podcasty lepšie spoznávajte vrcholy Vysokých, Belianskych, Západných a Nízkych Tatier.

Podcast S batohom cez hory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.