S batohom cez hory 21 – Mikulášska chata
08:47

S batohom cez hory 21 – Mikulášska chata

25.11.2021

Mikulášska chata je svojim vzhľadom veľký unikát. Ako jedna z mála si zachovala tatranskú architektúru. Ponúka spojenie horskej chaty s nádhernou okolitou prírodou. Nachádza sa neďaleko Vrbického plesa a hrebňa Nízkych Tatier. Okrem toho chata spadá pod turisticky vyhľadávanú obec Demänovská Dolina. V tomto okolí sa turisti môžu tešiť na vrchy ako Chopok, Ďumbier či Demänovské sedlo. Ak sa rozhodnete pre dovolenku s deťmi oblasť vám ponúka možnosť návštevy Demänovskej jaskyne, ktorá sa nachádza od Vrbického plesa približne 3 kilometre.

Tento podcast sme vytvorili pre všetkých milovníkov Tatier, a najmä pre sledovateľov facebookovej stránky TATRY (https://www.facebook.com/VysokeTatryHighTatras). Na obsahu spolupracovala Petra Tvrdá, zvuk zabezpečil Jaro Kizek a od mikrofónu vás chatami sprevádza Vladko Suchanič. Aj cez naše podcasty lepšie spoznávajte vrcholy Vysokých, Belianskych, Západných a Nízkych Tatier.

Podcast S batohom cez hory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.