Žufík ide do kaše (1.)
10:07

Žufík ide do kaše (1.)

14.03.2021

Z jedného studeného mestečka, bola žienka kuchtička. Mala synčeka, ktorého všetci volali Žufík. Kuchtička sa rozhodla, že z neho vychová slávneho ochutnávača. Tak spolu celé dlhé roky trénovali a pripravovali sa na deň, kedy sa Žufík vyberie do sveta na skusy. Koho stretne a, ako to dopadne?

Ako sa vám rozprávka páčila a nápady, ako sa skončí posielate cez IG na @rozpravky_z_grmkova

Podcast Rozprávky z Grmkova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.