Popoluška z dneška
11:20

Popoluška z dneška

17.01.2021
Betka Popelka každé ráno sedávala pred domom, popíjala čaj a lúpala oriešky. Tie jediné ostali krásnemu mládencovi, s ktorým Betka pretancovala noc. Rozhodol sa, že Betku nájde, privezie si ju do mesta a vezme za ženu. Len či sa mu to podarí. Ako to nakoniec celé dopadne?

Podcast Rozprávky z Grmkova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.