Žufíkova cesta z kaše (2.)
11:03

Žufíkova cesta z kaše (2.)

28.03.2021

Žufík sa dostal do váhavej kaše kvôli zlým ochutnávačom. Teraz nevie či cíti na jazyku čokoládku, smotanu alebo vanikový cukrík. Našťastie stretol dievčičku čarodejku, ktorá ho z očarovania dostane, ak splní jedu úlohu. Podarí sa Žufíkovi ju splniť? Dokáže nezaváhať  o svojom sne?

Sledujte a komentuje na IG @rozpravky_z_grmkova

Podcast Rozprávky z Grmkova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.