27 Deepka o tom ako si vybrať správne slúchadlá
47:06
Podcast: ROZHOVORY

27 Deepka o tom ako si vybrať správne slúchadlá

19.03.2021
Slúchadlá sú neodmysliteľnou súčasťou nášho cestovania, športovania, ciest do práce, prechádzok, či každodenných online stretnutí, telefonátov s priateľmi a večerného počúvania hudby doma na gauči alebo v posteli. Výber správnych slúchadiel je celkom veda – a to najmä preto, že máme na výber z takmer nekonečnej ponuky značiek a typov slúchadiel. Preto sa v tejto monotematickej deepke spoločne detailne pozrieme na to ako si vybrať správne slúchadlá na základe zváženia viacerých faktorov a kritérií. Prajem vám príjemné a užitočné počúvanie :)

Podcast ROZHOVORY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.