16 Ako sa mení LinkedIn a čo to hovorí o ľuďoch a vývoji obsahu na sociálnych sieťach?
12:00
Podcast: ROZHOVORY

16 Ako sa mení LinkedIn a čo to hovorí o ľuďoch a vývoji obsahu na sociálnych sieťach?

20.02.2020
Trochu netradične budem robiť v tejto časti rozhovor sám so sebou :)) avšak iba preto, aby som mohol tlmočiť otázky a rozhovory s viacerými ľudmi, s ktorými som sa v poslednom čase rozprával o tom, ako sa mení biznis sociálna sieť LinkedIn z pohľadu kvality resp. zamerania obsahu, prečo pribúda stále viac „plochého“ obsahu, ktorý sa začína podobať na príspevky z Facebooku či Instagramu, čo to hovorí o nás ako o ľuďoch (a spoločnosti) a ako sa bude ďalej uberať smerovanie obsahu na sociálnych sieťach. Prajem vám príjemné počúvanie :)

Podcast ROZHOVORY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.