14 Zdenka Havettová - Ide o tvoje zdravie
37:13
Podcast: ROZHOVORY

14 Zdenka Havettová - Ide o tvoje zdravie

26.10.2019
Pred rokmi mala z jedla silné alergické reakcie, dnes pomáha ľuďom získať a upevniť zdravie práve vďaka správnej kombinácii jedál. Ako sa správne pozrieť na stravu, ako pracovať so sezónnosťou potravín, ako by mali vyzerať dobré raňajky, prečo diéty nefungujú a detoxikačné kúry pomocou ovocných a zeleninových štiav môžu dokonca uškodiť, aké stravovacie chyby najčastejšie robíme a prečo si prešla viac ako 20 odbornými kurzami a štúdiom holistiky a tradičnej čínskej medicíny? O tom všetkom sa rozprávam so skvelou odbornou vyživovou poradkyňou Zdenkou Havettovou. Prajem vám príjemné (a zdravé) počúvanie :)) Oliver

Podcast ROZHOVORY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.