21 Petra Matejíčková (Zásielkovňa) - Ako sa robí HR lovebrand
45:23
Podcast: ROZHOVORY

21 Petra Matejíčková (Zásielkovňa) - Ako sa robí HR lovebrand

03.10.2020
Kto z nás by nepoznal Zásielkovňu – jednu z najrýchlejšie rastúcich a asi aj najrýchlejšie obľúbených značiek tisícok ľudí? Najmä v časoch, keď sa nakupovanie cez eshopy stalo každodennou realitou sa Zásielkovňa dostala do povedomia širokej skupiny zákazníkov. My sa však s Petrou nebudeme rozprávať ani o expanzii, ani o obchode, ani o marketingu – budeme sa rozprávať o ľuďoch :) Ako sa robí HR v technologicko-logistickej spoločnosti? Môže vzniknúť zamestnávateľský lovebrand aj tomto (možno na prvý pohľad nie úplne sexy) segmente? Ako v Zásielkovni hľadajú zamestnancov, ako s nimi komunikujú, majú súčasní zamestnanci chuť volať do firmy svojich priateľov a ako sa podarilo, že na jednom depe pracujú už roky ľudia z dvoch dedín? A aká je budúcnosť HR nielen z pohľadu inovácií, procesov a CSR aktivít? Prajem vám príjemné a inšpiratívne počúvanie :)

Podcast ROZHOVORY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.