17 Čo (ne)patrí na LinkedIn?
07:39
Podcast: ROZHOVORY

17 Čo (ne)patrí na LinkedIn?

27.02.2020
Od začiatku existencie sociálnej siete LinkedIn existujú samozvaní určovatelia toho, čo na túto sociálnu sieť v rámci príspevkov patrí a čo nie. Vlastne, asi už od počiatku ľudstva existovali a stále existujú ľudia, ktorí mali a dodnes majú nutkavú potrebu diktovať iným pravidlá a hranice rozmýšľania, cítenia a konania. V poslednom čase si v rámci siete LinkedIn všímam stále väčšiu aktivitu týchto samozvaných obsahových diktátorov, ktorí v komentároch, často veľmi nekompromisne, hodnotia „vhodnosť“ príspevkov iných ľudí. A práve o tom, či existujú pravidlá toho, čo „patrí/nepatrí“ na sociálnu sieť LinkedIn a ako pracovať s obsahom rôznych profesií, je táto podcastová epizóda. Prajem vám príjemné počúvanie :)

Podcast ROZHOVORY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.