06 Silvia Gallová, PCC - všetko, čo ste chceli vedieť o koučingu a nemali sa koho spýtať
16:33
Podcast: ROZHOVORY

06 Silvia Gallová, PCC - všetko, čo ste chceli vedieť o koučingu a nemali sa koho spýtať

26.05.2019
Kedy je čas vyhľadať kouča? S čím všetkým nám kouč vie a nevie pomôcť? Prečo je dnes boom koučov, ako sa vyhnúť sklamaniu a ako nájsť dobrého kouča? Aký je rozdiel medzi terapeutom a koučom? A na koho sa obrátiť v prípade, ak sa chceme stať koučom? O tom všetkom som sa v príjemnom a neformálnom rozhovore porozprával s uznávanou koučkou a lektorkou Silviou Gallovou. Prajem vám príjemné a inšpiratívne počúvanie (a sorry za menšie ruchy vetra, nahrávali sme v Sade Janka Kráľa a úplne sa nám nepodarilo dosiahnuť stav bezvetria) :))

Podcast ROZHOVORY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.