Tip: Ako prezentovať bez stresu? Jedna konkrétna rada a zmena pohľadu na prezentáciu.
12:00
Podcast: ROZHOVORY

Tip: Ako prezentovať bez stresu? Jedna konkrétna rada a zmena pohľadu na prezentáciu.

07.04.2019
Klienti sa ma často pýtajú, či a ako sa dá čo najlepšie zvládnuť stres pred prezentáciou, prednáškou na konferencii, či pred dôležitou internou poradou. Ja im následne vždy položím jednu kľúčovú otázku a odpoveď je takmer vždy identická alebo veľmi podobná. Preto pokiaľ aj vy cítite stres, trému a obavu pred verejným vystúpením, skúste si položiť tú istú otázku a na základe vašej odpovede budete vedieť, čo presne máte zmeniť. No a ako teda - aká je to otázka a čo by som mal následne zmeniť? Všetky detaily, vrátane konkrétnych príkladov a odporúčaní do praxe, si môžete vypočuť práve v tejto časti môjho podcastu. Verím, že bude pre vás inšpiráciou a pomôže vám získať väčšiu istotu a radosť z prezentovania a najmä vytvoriť a viesť prezentácie, ktoré majú skutočný zmysel.  

Podcast ROZHOVORY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.