Podcast: Rozhovory ZKH

Kazda z SaS: Mám problém s tým, že kolegovia z OĽANO hlasovali s fašistami, ja by som to nerobil

19.07.2020
"Koaličná dohoda je napísaná dobre. Poslanci podľa môjho názoru jednoznačne porušili koaličnú dohodu. Mám problém s tým, že kolegovia z OĽANO navyše hlasovali za návrh ĽSNS, ja by som to nerobil," hovorí podpredseda hospodárskeho výboru a poslanec za SaS Radovan Kazda.    "Na Gréte mi vadí, že uvádza ľudí do snových ideálov, že musíme niečo robiť a nemať pritom ekonomickú predstavu. Plamenným prejavom povedala, že my politici nerobíme, ale to predsa nie je pravda. Je to veľké zavádzanie. Ja ako občan EÚ, ktorý vidí koľko investujeme do boja proti zmene klímy, tak sa cítim poškodený, že ma slečna Thunberg zavádza," hovorí Kazda.    Ako sa pozerá na koalíciu a prečo sa viac venujú interrupciám, diplomovkám, a nie 12 miliardovému deficitu? Prečo hovorí, že Greta Thunberg zavádza?   Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom za SaS Radovanom Kazdom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK