Pčolinský: Prezidentka proti nám ostro vystupuje odkedy sme vo vláde
19:51
Podcast: Rozhovory ZKH

Pčolinský: Prezidentka proti nám ostro vystupuje odkedy sme vo vláde

08.12.2020

"Premiér sa určite nezaoberá sám sebou rieši pandémiu, rieši uznesenia vlády a aktuálnu situáciu. Ak sú na neho nejaké mediálne útoky je úplne normálne, že sa bráni, a je úplne normálne, že niektoré veci možno berie osobne. Ja v tomto nevidím niečo extra," reaguje na kritiku prezidentky Čaputovej podpredseda hnutia Sme rodina Peter Pčolinský.

"Prečo by mal byť Boris Kollár na príťaž? Je predseda strany, my ho plne rešpektujem, je predseda parlamentu. Nie je nikto v hnutí, kto by toto spochybňoval," dodáva podpredseda Sme rodina na sériu káuz Borisa Kollára v posledných týždňoch.

Prečo Sme rodina ide novelizovať ústavu narýchlo a bez diskusie? Bude Daniel Lipšic špeciálny prokurátor? A ako to teraz vyzerá v koalícii?

Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s podpredsedom hnutia Sme rodina Petrom Pčolinským.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.