Truban: Treba zmeniť zákon, jediní sme dodržali pravidlá o koalícii

06.03.2020
"Prišlo nám zatiaľ asi 400 podnetov, že nesedia krúžky alebo ľuďom neprišli lístky do zahraničia. Počkáme do piatka," hovorí líder neúspešnej koalície PS/Spolu Michal Truban. Ústavnú žalobu však zrejme strana nepodá.Ako spätne hodnotí chyby koalície PS/Spolu? Kto povedie teraz stranu Progresívne Slovensko? Nie je chyba, že išli do volieb ako koalícia?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s Michalom Trubanom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK