Podcast: Rozhovory ZKH

Pôrodník: V nemocnici je zatiaľ ticho pred búrkou, sme pripravení

15.04.2020
"Je to teraz ticho pred búrkou. Kladieme si aj otázky, či sme to neprehnali s opatreniami, ale prijali sme všetky opatrenia a riadime sa skúsenosťami pôrodníc v Honkongu a na Taiwane," hovorí prednosta gynekologicko-pôrodníckej kliniky v Ružinove Jozef Záhumenský."Mali sme už dva pôrody žien, ktoré boli v karanténe, takže sme sa k nim správali ako by boli nakazené, zvládli sme to," dodáva.Čo sa teraz deje v ružinovskej pôrodnici? Podávajú ženám epidurálku? Môže byť pri pôrode partner alebo iná sprievodná osoba? Prenáša sa Covid-19 na novorodenca a môže byť vírus rizikom pre tehotné ženy?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s Jozefom Záhumenským.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK