Podcast: Rozhovory ZKH

Kaščák: Pohoda tento rok nebude, chystáme alternatívny program

20.04.2020
"Festival sme po dôkladnej diskusii s dvomi epidemiologičkami zrušili. Povedali, že je nulová šanca, aby sa v júli konala akcia s 30 tisíc ľuďmi. Najviac nám pomôže, ak ľudia nebudú chcieť preplatiť lístky, ale prenesú si ich na ďalší rok," hovorí riaditeľ Pohody Michal Kaščák o rozhodnutí zrušiť festival."Ak by to na Slovensku aj bolo v júli lepšie, neviem si predstaviť, ako by sa nám podarilo dostať sem umelcov z celého sveta," dodáva.Ako sa dá presunúť celý festival? A bude to pre Pohodu likvidačné? Ako môžu fanúšikovia najviac pomôcť organizátorom?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s riaditeľom Pohody Michalom Kaščákom z 15. apríla.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK