Valášek: Matovič zvládol prvý summit celkom slušne

24.07.2020
"Igor Matovič zvládol prvý summit slušne. Mali sme dve alebo tri priority, za ktoré sme chceli zabojovať na summite, to sa podarilo," hovorí predseda európskeho výboru a poslanec strany Za ľudí Tomáš Valášek.   "Asi budem posledný, kto bude kritizovať zručnosť premiéra v online komunikácii. Ja som samozrejme ako bývalý diplomat, človek, ktorý tou európskou politikou žil dennodenne, snažil som sa priniesť tie témy, o ktoré sa bojovalo v Bruseli. Premiér robí to, čo vie najlepšie, to je zápas o percentá. Úprimne, dalo sa to možno robiť aj trocha inak," komentuje fotky na sociálnych sieťach zo summitu, na ktorých si premiér Matovič fotil jedlo, policajtov na ulici a seba na motorke.   Je Vyšehradská štvorka niečo, čo momentálne Slovensku v Bruseli škodí? A aké sú pozitíva a negatíva výsledných rokovaní v Bruseli o miliardách na prekonanie koronakrízy?   Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s predsedom eurovýboru zo strany Za ľudí Tomášom Valášekom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK