Vagovič: Zatýkanie policajných špičiek? Je to des. Aj pre mňa je tá miera šokujúca
18:15
Podcast: Rozhovory ZKH

Vagovič: Zatýkanie policajných špičiek? Je to des. Aj pre mňa je tá miera šokujúca

28.12.2020
"Nechce sa mi veriť, že Robert Fico nebol o tom, čo sa dialo informovaný. Robert Fico svojho času vytiahol na tlačovke daňové kontroly Igora Matoviča. Dnes sa vyšetrovaním preukazuje, že to mohlo pochádzať z činnosti Bodorovej zločineckej skupiny. Mne sa nechce veriť, že o tom nič nevedel," hovorí Marek Vagovič o Robertovi Ficovi a o svojej novej knihe Vlastnou hlavou 2.    "Keď si čítaš knihu o Escobarovi v Kolumbii, alebo o sicílskej mafie, máš pocit, že to je nejakým spôsobom porovanteľné, podobné. Nevedeli sme si predstaviť, že až do takejto miery to može byť prepojené. To, že tu zadržali a väzobne stíhajú dvoch policajných prezidentoch po sebe, to je neuveriteľný škandál, nehovoriac ešte o špeciálnom prokurátorovi. To je des. Aj pre mňa, hoci sa tomu venujem dlho a tušil som, že to takto môže fungovať, je tá miera prepojením extrémne šokujúca," dodáva o vlne zatýkania vplyvných ľudí na Slovensku Marek Vagovič.    Ako sa mu písalo pokračovanie knihy Vlastnou hlavou? Čo bolo najťažšie? A má aj on niekedy pocit, že pozerá hollywoodsky film a nie slovenskú realitu?   Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s investigatívnym novinárom Marekom Vagovičom. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.