Podcast: Rozhovory ZKH

Ministerka Milanová: Výmena Rezníka v RTVS nie je otázka dňa

24.04.2020
"V takom úplne krátkodobom horizonte to nie je otázka dňa. Uvidíme," hovorí nová ministerka kultúry Natália Milanová o výmene generálneho riaditeľa Jaroslava Rezníka.Zatiaľ nevie povedať ani to, ako bude RTVS financovaná, ani ako by sa mal voliť riaditeľ, aby bol nezávislejší."Budeme to samozrejme riešiť, v koalícii je viac názorov," hovorí ministerka Milanová, no zároveň dodáva, že RTVS si pod vedením Jaroslava Rezníka neplní ani svoje zákonné povinnosti.Kto bude platiť vládne noviny Igora Matoviča do každej domácnosti? A ako chcú zaručiť, že to nebude propaganda? A ako sa pozerá na výroky nového premiéra na adresu novinárov?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministerkou kultúry zo strany OĽaNO Natáliou Milanovou. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK