Viceguvernér Ódor: Odklad hypoték a úverov bude jednoduchý a automatický

03.04.2020
"Po opatreniach aj ostatných štátov v Európe to zatiaľ vyzerá skôr na ten pesimistickejší odhad spomalenia ekonomiky," hovorí viceguvernér NBS Ľudovít Ódor na to, kde sa dnes hýbeme v ich odhade, že ekonomika sa spomalí do 4,5 do 9,4 percenta.Ako bude vyzerať odklad hypoték? Vyjednajú si banky zrušenie bankového odvodu? A treba uvoľniť dlhovú brzdu?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s viceguvernérom NBS Ľudovítom Ódorom z 1. apríla.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK