Milan Kňažko: Zaskočila ma hystéria okolo Matoviča, dajte mu 100 dní

15.05.2020
"Na hrubú dieru hrubá záplata. Ja som pochopil už v novembri, že nemôžete nežnosťou poraziť gaunerov, lebo sa vám vysmejú do tváre. Ak chcete proti tomu niečo urobiť, tak do istej miery musíte prekročiť istú hranicu slušnej komunikácie," hovorí herec a bývalý politik Milan Kňažko o vyjadrovaní sa premiéra Igora Matoviča.Poradil by mu však, aby si konflikty s Richardom Sulíkom riešili za zatvorenými dverami.Ako sa pozerá zatiaľ na novú vládu herec a bývalý minister? Čo sa teraz deje u jeho suseda Bašternáka, keď sedí vo väzení? Kde urobili osobnosti novembra chybu, že dnes vidíme skorumpované súdnictvo a unesené inštitúcie?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s hercom Milanom Kňažkom. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK