Podcast: Rozhovory ZKH

Samo Marec: Matovič klame a pritom by stačilo, keby len mlčal

04.06.2020
"Môže to znieť tak, že za každú cenu búšim do novej vlády, ale nie je to pravda. Ja som veľmi rád, že sa skončila vláda Smeru, veľmi držím palce tejto vláde, aby urobila to najlepšie čo sa bude dať. Ale práve preto, že sme vo výnimočnej situácii, tak je to príležitosť, aby sa Igor Matovič prejavil ako premiér, a zatiaľ sa prejavuje veľmi zvláštne. Svoj modus operandi opozičného poslanca veľmi nezmenil a to je dlhodobo veľmi zlá správa," hovorí publicista a prekladateľ Samo Marec."Klame. 4. mája pod statusom sa ho jeden človek pýtal, že ako dlho sa ešte budú odkladať medicínske zákroky. Igor Matovič rovno a natvrdo napísal, že k odkladaniu zákrokov nedochádza. To nie je pravda, a ak to nie je pravda, tak je to klamstva. A je veľmi dobrá otázka, že prečo to robí. Pritom by stačilo mlčať," hovorí o premiérovi Matovičovi Samo Marec.Prečo hovorí o prevrate na Slovensku? A prečo si myslí, že Igor Matovič klame? Bojí sa trestného stíhania za svoje komentáre po obvinení Michala Havrana? A hrozí Slovensku kultúrna vojna?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s publicistom a prekladateľom Samom Marecom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK