Michal a Dušan: Naše manželstvo je rovnako nudné ako ostatné
28:13
Podcast: Rozhovory ZKH

Michal a Dušan: Naše manželstvo je rovnako nudné ako ostatné

18.03.2020
Michal Huštaty a Dušan Martinčok sú manželia a počas týždňa manželstva sa rozhodli o svojom živote blogovať."Reakcie boli na 90 percent pozitívne. Jeden pán napísal, že ho prekvapilo, že aj naše manželstvo je nudné a monogamné," smeje sa Dušan.Ako vnímajú, že LGBTI komunita je posledné mesiace súčasťou nenávistnej kampane?Rozmýšľajú, že sa odsťahujú zo Slovenska? A ako povedali o svojom vzťahu konzervatívnej veriacej babke?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s manželmi Dušanom Martinčokom a Michalom Huštatym z 12. marca.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.