Krajniak: Prepúšťanie oznámili traja veľkí zamestnávatelia, verím, že to stiahnu

31.03.2020
"Mali sme informáciu o troch veľkých firmách, nevieme, či to zatiaľ stiahli, ale nie je problém, pokiaľ to stiahnu," hovorí minister práce Milan Krajniak o hromadnom prepúšťaní. Opatrenia, ktoré ohlásila vláda sú zamerané na firmy do 250 zamestnancov."Rokovania s veľkými zamestnávateľmi má na starosti minister hospodárstva Richard Sulík, ktorý pripraví individuálne riešenia pre veľké firmy," dodáva minister.Kedy presne budú môcť zamestnávatelia žiadať o pomoc od štátu a kde nájdu detaily? Týka sa to aj slobodného povolania a umelcov? Ako sa bude kontrolovať kto spĺňa a kto nespĺňa podmienky?Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministrom práce Milanom Krajniakom. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK