Krajniak: O zločineckej skupine v špičke polície by Fico nevedel? Nepravdepodobné
26:37
Podcast: Rozhovory ZKH

Krajniak: O zločineckej skupine v špičke polície by Fico nevedel? Nepravdepodobné

06.11.2020
"Zločinecká skupina bola, pôsobila v policajnom zbore, na prokuratúre a tak ďalej. Pôsobila za vlády Roberta Fica aj Petra Pellegriniho. Teraz ide o to, že kto ju riadil? Na koho pokyn vykonávala činnosť? To chceme veriť tomu, že tu fungovala zločinecká skupina zahŕňajúca najvyššie špičky polície vrátane šéfa NAKY a šéfa polície a premiér tohto štátu o tom nevedel? To ja považujem za veľmi málo pravdepodobné. Teraz je otázka, že kde to skončí. Kto bude hlavou tejto organizovanej skupiny?" reaguje na zatýkanie polície bývalých policajných špičiek podpredseda Sme rodina a minister práce Milan Krajniak. "O Slovensku to vypovedá, že celá Smerácka falošná rozprávka, že bojujú za falošné istoty ľudí, teraz sa ukázalo čo to bolo. Bojovali za svoje vlastné sociálne istoty a zo štátu urobili hnusný exekučný orgán na vydieranie politických oponentov, na vydieranie ekonomických konkurentov zneužívali moc. Mafiou sa stali orgány štátu a je to hnusné a hrozné," dodáva Krajniak. Ako sme pripravení na druhé plošné testovanie? Prečo nosí vojenské maskáče? A ako je to s pomocou počas druhej vlny podnikateľom? Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministrom práce Milanom Krajniakom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.