Billy Barman: Milujeme lajfky, online koncerty sú divadlo
18:04
Podcast: Rozhovory ZKH

Billy Barman: Milujeme lajfky, online koncerty sú divadlo

26.04.2021

"Od fanúšikov nám chýba spätná väzba. Boli sme zvyknutí, že nový album testujeme na ľuďoch na koncertoch. Bolo to úplne odveci. My to až teraz po roku zistíme, a to nás naozaj ten album už až tak nebaví. Bude to veľmi zvláštne.

Ale bolo dobré, že sme album vydali, keď začala prvá vlna. Nemalo by význam keby to čakalo v zásuvke. Je dobré, že je to vonku. Dokonca sme získali cenu, takže sa im to páči. Je to vlastne tá odozva, na ktorú sme čakali.

Prišlo to aspoň prostredníctvom toho FMka. Hrať iba pre kameramanov, to sa nedá. To je divadlo. Je to troška zavádzanie poslucháča doma. Je to veľmi ťažké, je to zväčša divadelné predstavenie," hovorí Jozef Vrabel a Juraj Podmanický z hudobnej skupiny Billy Barman po tom, čo získali Radio Head Award za album roka.

"Už som mal aj nejakú úzkosť. Nie je to v poriadku, ale vďaka tomu aké máme povolanie, tak si myslím, že to znášame o niečo lepšie. Vieme ísť aspoň do skúšobne zahrať si, odfiltrovať to. Nie je to žiadna hanba povedať, že to nie je ľahké psychicky to ustáť," dodávajú členovia kapely Billy Barman.

Aký mali rok? Plánujú cez leto koncerty? A aké sú online koncerty pre členov hudobnej skupiny Billy Barman? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s Jurajom Podmanickým a Jozefom Vrabelom z kapely Billy Barman.

– 

Ak máte pre nám spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Rozhovory ZKH a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Rozhovory ZKH. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.